OZNÁMENÍ!!!

Dostali jsme varování, ohledně některých manhw, které z velkým zármutkem v srdci budeme muset stáhnout. Momentálně se snažíme najít nějaké řešení, jak se vyhnout dalším případným potížím, které by mohli v budoucnu nastat.
Děkujeme za pochopení a přízeň.

7 Replies to “OZNÁMENÍ!!!”

  1. To mě mrzí 😥 možná řešitelné je, udělat stránky s registrací, hned v úvodu stránky nemít, že se jedná o překlady. Udělat takovou malou kamufláž. Bude to určitě pracné udělat, ale je to možná jediné, jak se vyhnout dalším varování, a tak nepřijít o překlady tu.

  2. Už jsem skoro myslela že tenhle web nefunguje… Hodně dlouho se nepřekládá jedná manga.. ráda bych aby se nějak obnovila a začala se překládat..

    • Ahoj, dovolím si odpovědět za adminku… zatím to vypadá, že ze stránek nic stahovat nebudeme, ale postupně začínáme přesouvat mangy/manhwy na bato.to a discord.
      Jakmile bude hotovo, dáme vám pozvánku na discord, kde budeme pokračovat s překlady! 🙂

  3. Ach jaj dúfam, že nie. VAse preklady milujem vždy tu nájdem to najnovšie a najlepšie. Ste špička. Ďakujem vždy mi zlepšite nejakým novým prekladom deň

  4. Bojím sa lebo túto srtánku mám strasne rada a miluje vaše preklady želám vám aby ste uz nemaly podobné problémy a dúfam ze sa to vyrieši❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *